Acun Medya personel alımları yapıyor! Acun medya iş başvurusu yaparak iş hayatında önemli bir adım atabilirsiniz. Acun medya iş ilanları pek çok pozisyon için ilan edilmiş durumda. Açık pozisyonların detayları, işe alım şartları ve iş başvuru formu için tüm ayrıntılar yazımızda yer alıyor.

Eğer bir medya çalışanı ya da bu alanda bir okuldan yeni mezun olmuş iseniz Acun Medya gibi bir kurumda çalışmak sizin için çok büyük bir şans olabilir. Acun Medya son yıllarda başarısını oldukça fazlasıyla kanıtlamış ve adından hep bahsettiren bir kurum olmuştur. Yenilikçi ve gündemden düşmeyen faaliyetleri ve programları ile herkesin dikkatini çekmiştir. İş ararken belli kriterleriniz olmalıdır. Özellikle medya gibi sürekli değişen ve gelişen bir alanda çalışıyor ya da çalışmak istiyorsanız işe en iyi yerden başlamalı ya da en iyi yerde devam etmelisiniz. Kendinizi hırslı, çalışkan, ileri görüşlü, insan ilişkilerinde başarılı ve grup çalışmasına uyum sağlayan, hızlı ve çözüm odaklı düşünebilen birisi olarak tanımlıyorsanız mutlaka Acun Medya’nın iş ilanlarını takip ediniz.

Medya Alanında Çalışmak

Medya son yıllarda hızlıca gelişen ve değişen alanlardan bir tanesidir. Medya kuruluşları farklı uygulamalar ve hizmetlerle hızla değişen bir rekabet alanında çalışmaktadır. Bu alanda kariyer yapmak isterseniz seçtiğiniz kurumun da büyük bir önemi olacaktır. Başarılı ve adından söz ettiren, alanda kendisini kabul ettirmiş bir kurumda çalışmak her zaman çok daha avantajlıdır. Medya alanında çalışmak hızlı ve yenilikçi olmayı gerektirir. Siz de bu özellikleri taşıyor ve bu konuda çalışabilirim diyorsanız mutlaka Acun Medya’nın zaman zaman yayınladığı iş ilanlarını takip etmelisiniz.

Acun medya fonksiyonel erp iş analisti, kategori müdürü, kurgu operatörü, yayın mühendisi, lojistik ve depo operasyon yetkilisi, ispanyolca, romence, macarca tercümanlar gibi kadrolar için personel alımları yapabiliyor. Buna göre bu ve benzeri pozisyonlar için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, seyahat engeli olmayan, alanında tecrübeli, tercihen yabancı dil bilen adayların başvuru yapmaları mümkün.

Acun Medya İş Başvurusu Formu

Acun medya iş başvurusu için kullanılabilecek iki yöntem bulunuyor. Bunlardan ilki için acun medya insan kaynaklarına genel başvuru şeklinde CV’nizi eksiksiz göndermeniz gerekiyor. Başvuru yapacağınız pozisyon belliyse özgeçmiş ile beraber niyet mektubu da iletmeniz doğru olacaktır. İkinci ve en net yöntem ise kariyer sitesi üzerinden iş başvurusu yapmak olacaktır. Acun medyanın güncel açık pozisyonlarını takip edebileceğiniz gibi size uygun en iyi işe de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için ilgili linki aşağıda bulabilir ve başvuru formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Acun Medya iş başvurusu için https://www.kariyer.net/firma-profil/acun-medya-produksiyon-ve-reklam-hizm-a-s-acu-45355-126534 ve https://www.tv8.com.tr/sayfa-insan-kaynaklari internet adreslerini kullanabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/acun-medya-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like