Akbank insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Akbank personel alımı yapıyor. Akbank iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Akbank Personel Alımı Yapıyor

Temelleri Adana’da atılan Akbank 1948 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörde gösterdiği başarılı faaliyetlerle kısa sürede pek çok insan tarafından tercih edilmeye başlanan Akbank ülkemizin en büyük bankalarından birisi haline gelmiştir. Türkiye’nin neredeyse tüm bölgelerinde faaliyetlerine devam eden Akbank personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de ilanın devamını inceleyerek Akbank’da çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Akbank İnsan Kaynakları Bu Nitelikte Personel Arıyor

Tüm resmi kurumlarda olduğu gibi Akbank insan kaynakları birimi de personel alımı yapmadan önce ince elemeler yapmaktadır. Bu elemelerden bazıları mülakat esnasında gerçekleşirken bazıları ise başvuru formları incelenirken gerçekleşir. İşte Akbank İK birimininin personel adaylarında aradığı nitelikler;

 1. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan
 2. 28 Yaşından Büyük Olmayan
 3. Üniversite Mezunu
 4. Erkeklerin Vatani Görevini Yapmış Olması
 5. İletişim Becerileri Yüksek Olan
 6. Takım Çalışmasına Uyum Sağlayabilen
 7. Daha Önce Akbank Çalışma Başvurusu Olumsuz Sonuçlanmayan

Yukarıdaki niteliklere uygun olan personel adayları Akbank’a iş başvurusunda bulunabilirler.

İşte Akbank’ın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Alımlarını ülkemizin neredeyse her bölgesinde yapmaya devam eden Akbank personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Abank’ın bu günlerde 25’in üzerinde açık pozisyonu bulunmaktadır. Sizler de bu ilanlardan kendinize göre bir iş seçip kariyerinizi Akbank gibi özel bir firmada devam ettirebilirsiniz.

 • Gişe Yetkilisi
 • İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi
 • Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi
 • Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi
 • KOBİ Saha Satış Yönetici Yardımcısı

İstanbul – (Avrupa, Anadolu)Adıyaman, Gaziantep, Antalya, Hatay, Kahramanmaraş, Ankara, Kahramanmaraş (Elbistan), Kilis, Malatya, Osmaniye, Bursa, Şanlıurfa, Şanlıurfa (Siverek, Viranşehir), Afyon, Bilecik (Bozüyük), Eskişehir, Kütahya, Uşak, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa, Bartın, Bolu, Düzce, Karabük, Kastamonu, Sakarya, Zonguldak, Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Giresun, Kars, Rize, Trabzon

Akbank personel alımı 2018 yıllarında bu pozisyonlarda ve şehirlerde yapılacaktır. Sizler de Akbank gibi büyük banka’da çalışıp kariyerinizin en güzel adımlarını atabilirsiniz. Buradan Akbank insan kaynakları sayfasına giderek konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ve başvuru yapılacak kanallara ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like