1960 yılından beri hizmet vermekte olan Aksigorta ailesine katılmak istiyorsanız, siz de Aksigorta’ya staj başvurusu yaparak kariyeriniz için yeni bir kapı aralayabilirsiniz. Türkiye’nin her köşesinde hizmet sunan şirket, 700 çalışanı, 16 bölge müdürlüğü, 2.000 den fazla bağımsız sigorta acentesi, 990 Akbank şubesi ve binlerce anlaşmalı kurumu ile müşterilerine kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Sigorta işinin her çeşidini bulabileceğiniz Aksigorta’da isterseniz sağlığınızı, isterseniz de ürünlerinizi sigortalamanız mümkün. Aksigorta yıllara dayanan tecrübesi, bilgisi ve teknolojik imkanları ile hep bir adım ötesini hedefleyerek yoluna ilerleyerek deva etmektedir. Günden güne yurtdışı faaliyetlerini ve ortaklıklarını da geliştiren Aksigorta, pazarda büyük bir paya sahiptir. Bireysel ve ticari müşterilerine hizmet vermekte olan sigorta şirketinin temek vizyonu, müşterilerin yaşamını kolaylaştırmaktır.

Aksigorta Staj Şartları

Aksigorta çalışacağı kişilerin güvenilir, dinamik, kalite ve müşteri odaklı kişiler olmasını ve bu anlayışla hizmet sunmasını aramaktadır. Sürekli gelişim ve yenilik anlayışı ile yoluna devam eden şirket bu nedenle lise, üniversite ve meslek yüksek okullarından staj başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Şirketin sermayesi çalışanları olduğu için başvurular titizlikle incelenmektedir.

Aksigorta Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aksigorta’da stajyer olarak çalışmak için [email protected] adresine hazırlamış olduğunuz CV’nizin iş veya staj başvurusu olarak belirtmek suretiyle gönderebilirsiniz. Aksigorta stajyer alımı yapacağı zaman bu başvurular arasından değerlendirme yapacaktır. Aksigorta staj başvurusu için resmi Aksigorta insan kaynakları sayfasından daha fazla detay bulabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/aksigorta-staj-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like