Arma Filtre insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Arma Filtre personel alımı yapıyor. Arma Filtre iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Arma Filtre İş İlanları

Arma Filtre A.Ş. 1988 yılında Adapazarı’nda kurulmuştur. Başlangıçta sadece filtre sistemleri konusunda çalışırken günümüzde faaliyet alanımız beyaz eşya, elektronik, otomotiv yan sanayilerini de içine alacak şekilde genişlemiştir. Toplam 32.000 m2 açık alan üzerinde 22.000 m2 kapalı alanda 2 fabrika ve 953 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Adek Bautelie GmbH 1992 yılında Almanya’nın Dusseldorf şehrinde kurulmuş olup, ürünlerimizin Avrupa pazarına satışından sorumludur.

Arma S.R.L. İtalya’daki müşterilerimize daha etkin bir hizmet sağlamak amacı ile 2006 yılında İtalya’nın Fabriano kentinde kurulmuştur. www.armasrl.com

Arma USA Kuzey, Güney Amerika ve Güney Doğu Asya’da satışlarımızın ve hizmet kalitemizin arttırılması amacı ile 2004 yılında California Los Angeles merkezli kurulmuş bir organizasyondur.

Arma Bautelie Sp. Z O.O. Polonya’daki müşterilerimize yönelik depolama, lojistik ve müşteri hizmetlerinin daha etkin bir şekilde koordine edilmesi amacı ile 2007 yılında faaliyete başlamıştır.

ARMA Componente S.L. İspanya’daki hizmet kalitemizin arttırılması amacı ile 2010 yılında İspanya/Barcelona-Castelldefels’de kurulmuştur.

Arma Filtre İş Başvurusu

Alımlarının tamamını Sakarya bölgesinden yapacak olan Arma Filtre personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Arma Filtre’ye iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Beden İşçisi

Arma Filtre iş başvuruları için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like