Bayer insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Bayer personel alımı yapıyor. Bayer iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Bayer Personel Alımı Yapıyor

Almanya merkezli bir ilaç firması olan Bayer 1863 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörde gösterdiği faaliyetler sayesinde dünyanın en büyük ilaç firmaları arasına girmiştir. Ülkemizde de hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Bayer personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Bayer İnsan Kaynakları

Bayer, 111.000’den fazla çalışanıyla genel merkezi Almanya’da bulunan, alt işgrupları Bayer HealthCare, Bayer CropScience ve Bayer MaterialScience ile dünyanın lider şirketleri arasında yer alan uluslararası bir şirkettir.

Ürünlerimizle hayatın her noktasında var olmaya, hayatı kolaylaştırmaya ve gelişimi sürekli kılmaya çalışıyoruz.

Çalışanlarımız için profesyonelliği ve çok uluslu yaklaşımı, benzersiz bir şekilde, yıllardır sürdürülmekte olan bir sorumluluk kültürüyle birleştirmekteyiz. Bayer’i uzun bir süredir, en cazip işverenlerden biri yapan bu birleşim, gelecekte de şirketi tanımlamaya devam edecektir.

Bayer İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinde yapacak olan Bayer personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Bayer’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Tıbbi Müdürü
  • Düzenleyici İşler Sorumlusu
  • Tıbbi Tanıtım Sorumlusu
  • Genel Başvuru

Bayer İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like