Borçelik insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Borçelik personel alımı yapıyor. Borçelik iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Borçelik Hakkında

Liderlik öncü olmak, yol göstermek ve fark yaratmaktır.

Borçelik, esnek müşteri odaklı yönetim sistemiyle, geniş vizyonuyla, ihtiyaca uygun çözüm üretme felsefesiyle, dünya standartlarında modern teknoloji ile üretilen ürünleriyle, sahip olduğu ISO TS 16949 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sistemi, ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi ve ISO/IEC 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri, Kal-Der Ulusal Kalite Başarı Ödülü, ISO 2006 Çevre Teşvik Ödülü ve BUSİAD 2008 Çevre Ödülü ile çelik sektöründe vazgeçilmezdir. İşinde her zaman en iyisini isteyenler için…

Borçelik Çalışma Şartları

Ücret ve Yan Yaklar

Şirketimizde işlerin hedefleri ve organizasyon yapısı ile bütünleşik olarak tanımlanmasına yönelik bir İş Değerlendirme Sistemi uygulanır. İşe alma, kariyer yönetimi, ücretlendirme ve yan haklar için temel oluşturan bu sistemde, iş grubu ve seviye bilgisi, kişiyi değil yaptığı işi esas alarak belirlenir.

Ayrıca, kişisel performansa bağlı olarak, Grup ve Şirket uygulamalarında belirtilen şartlar doğrultusunda prim uygulaması bulunur.

Çalışanlarımızın kendi öncelikleri doğrultusunda; iş grubu ve seviye bilgisine göre kendisine tanımlı bütçe dahilinde yan haklarını seçmelerine imkan tanıyan, esnek yan haklar uygulamamız bulunur. Bu uygulama ilgili yıl içinde Nisan ayına kadar işe başlayan ve çalışmaya devam eden kişileri kapsar.

Çalışma Saatleri

Çalışma günlerimiz vardiyalı çalışanlar hariç Pazartesi-Cuma olarak belirlenmiş olup, mesai saatlerimiz 08.00-17.30’dur. Mobil teknolojiler ile, tanımlı mesai gün ve saatleri dışında da en rahat şekilde çalışmayı sağlayacak her türlü ekipman ve imkan şirket tarafından çalışanlarımıza temin edilir. 24 saat üretime devam eden fabrikamızda, üretim operatörlerimiz için 3’lü vardiya düzeni uygulanır.

Ulaşım

Çalışanlarımızın en güvenli şekilde şirket-ev/ev-şirket ulaşımı bizim sorumluluğumuzda olup servislerimiz ana güzergâhlardan geçer. Servis güzergâhına uymayan durumlarda, komite değerlendirmesi sonucunda uygun bulunan durumlar için yol yardımı uygulaması yapılır.

İzinler

1-5 yıl kıdemi olan personel 18 iş günü, 6-15 yıl kıdemi olan personel 22 iş günü, 15 yıldan daha fazla kıdemi olan personel 26 iş günü yıllık ücretli izin kullanma hakkına sahiptir.

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Borçelik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Borçeliğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

SATIŞ DANIŞMANI (YEDEK PARÇA & SERVİS)
Servis Danışmanı-Avcılar
Parça Satış Danışmanı
Tedarik Zinciri Operasyon Uzmanı
ERP Uygulamaları Yetkili Uzmanı
Muhasebe Uzmanı-Adana
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı
Üretim Elemanı
Kalite Elemanı
Kurumsal Satış Danışmanı
Satış Danışmanı
Land Rover Satış Danışmanı
Uzun Dönem Stajyer
BMW Satış Danışmanı

Borçelik İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like