Bursa BURFAŞ personel alımı yapıyor! BURFAŞ işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Bursa BURFAŞ İşçi Alım İlanı

Bursa büyükşehir belediyesine bağlı olan BURFAŞ bünyesine 3 işçi personel alımı gerçekleşecek. İlan verilen kadrolar, temizlik & bulaşık personeli, satın alma personeli ve unlu mamuller fırın ustası pozisyonlarıdır. Satın alma personeli için aranan şartlarda fakülte mezunu olması, mesleki bilgi ve deneyimi bulunması gibi şartlar, temizlik personeli için gemlik ilçesinde ikamet etmesi, bayan olması ve adli sicil kaydının temiz olası, fırın ustası içinse 5 yıllık tecrübe, bonservis veya mesleki sertifika, hijyen belgesi olması gibi şartlar bulunuyor.

Başvuruları Santral Mahallesi Merinos Caddesi A.K.K.M. Merinos Parkı A Blok Osmangazi / Bursa Burfaş genel müdürlüğüne 26/10/2018 tarihine kadar yapabilirsiniz. Başvuru için sabıka kaydı, ikametgah belgesi gerekmektedir. Satın alma personeli ek olarak diploma fotokopisi bulundurmalıdır.

Bursa BURFAŞnden açıklanan işçi personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Aşağıda yer alan tam ilan metnini kullanarak başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz mümkün. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bursa Burfaş işçi personel alım ilanı için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/burfas-personel-isci-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like