Çelik Halat insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Çelik Halat personel alımı yapıyor. Çelik Halat iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Çelik Halat Personel Alımı Yapıyor!

1962 yıllarında kurulup 1968 yılında sektördeki faaliyetlerine başlayan Çelik Halat bugün kendi sektörünün lider firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana gösterdiği başarılı hizmetlerle büyüyüşünü sürdüren Çelik Halat personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çelik Halat İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonu
En önemli varlığımız olan insanın; çağdaş yönetim uygulamaları ile gelişimini sağlayarak, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında, şirkete en yüksek katkıyı vermesini temin etmektir.

İnsan Kaynaklarının Misyonu
Üretimin temel kaynaklarından olan ve zor bulunan nitelikli insanı en verimli ve en etkin şekilde kullanarak, üretimin ve karın artmasına katkıda bulunmaktır.

Çelik Halat İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak Kocaeli bölgesinden yapacak olan Çelik Halat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Çelik Halata iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Mamul Ambar Elemanı
  • Mekanik Bakım Teknisyeni
  • Makine Operatörü

Çelik Halat İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/celik-halat-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like