Coca-Cola İçecek (CCİ) insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Coca-Cola personel alımı yapıyor. Coca-Cola iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Coca-Cola Personel Alımı Yapıyor

Dünya’da en çok içilen içeceklerden biri olan Coca-Cola personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’deki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden firma bir çok şehrimizde yeni personeller aramakta ve bu doğrultuda ilanlarını yayınlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Coca-Cola İnsan Kaynakları

CCI’ın işe alım yaklaşımı aşağıdaki amaçlara odaklanır:

Faaliyet gösterdiğimiz çeşitlilik gösteren pazarlara uygun yüksek performanslı ve yetenekli çalışanlardan oluşan bir işgücü oluşturmak ve korumak.

Organizasyonel liderlik ve çalışanlarımızla ilgili vizyonumuz doğrultusundaki hedeflerimizi gerçekleştirmeyi sağlayan kapsayıcı bir şirket kültürü oluşturmak.

Yetenek havuzumuzu genişletmek için faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların toplumlarıyla birlikte çalışmak.

CCI’ın her zaman en iyi iş yeri olması için çalışma ortamımızı sürekli daha iyi hale getirmek.

İşe Alım Sürecimiz

Hem mevcut ihtiyaçlarımızı karşılamak hem de geleceğe yatırım yapmak için yetenekli ve işini iyi yapan çalışanlar arıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalarda odak noktamız, hem ilgili pozisyona hem de şirket kültürümüze uygun ve gelecekte liderlik rolü üstlenebilecek potansiyele ve motivasyona sahip adayları işe almaktır.

Yetenek kazandırma sürecimiz beş aşamadan oluşmaktadır.

En İyi Adayların Belirlenmesi

Yetenek kazandırma görevlisi, aday veri tabanını inceleyerek niteliklerinizin söz konusu pozisyonun gereksinimlerine uygun olup olmadığını belirler.

Pozisyonun gerekliliklerini anlama düzeyinizi ve işe uygunluğunuzu belirlemek amacıyla bir telefon/video mülakatı gerçekleştiririz.

Coca-Cola’nın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Alımlarını ülkemizin bir çok bölgesinden yapacak olan Coca-Cola personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Coca-Cola İçecek firmasına iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • Satınalma Uzmanı
  • Bayi Yöneticisi
  • Satış Temsilcisi
  • Üretim Operatörü
  • Finans Yetkilisi

Coca-Cola İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/coca-cola-cci-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like