1998 yılından bu yana hizmet vermekte olan Danone firması bünyesinde oldukça fazla sayıda personel çalıştırmaktadır. İşe alım koşullarının son derece iyi olması ve firmanın piyasaya güven verir bir isminin bulunması iş alanında tercih edilen büyük firmalar arasında yer almasına sebebiyet vermiştir. Oldukça fazla sayısa satış noktasına sahip olması ve sirkülasyonun sürekli var olması eleman alımlarının her an olmasına sebebiyet vererek yetiştirilmek üzere öğrenim hayatında iş hayatına adım atmak isteyen öğrencilere staj hakkı tanımaktadır.

Danone Staj Başvurusu

Süt ve süt ürünleri alanında ülkemizde öncü olan firmalardan bir tanesidir Danone. Ürettiği ürünler neticesinde oldukça fazla tercih edilen bir firma halini almış, böylelikle hem ürün çeşitliliğine yer vererek hemde piyasadaki yerini koruyarak oldukça büyük bir firma yolunda emin adımlar ile ilerlemeye devam etmiştir.

Danone Staj Şartları

İş hayatına başlamak gibi düşünülen stajyerlik için ilk adımı atmakta belirli şartlardan geçmektedir. Danone staj başvurusu için aranan şartlar;

  • Genellikle başvuru yapacak adayların gıda bölümlerinde öğrenim görüyor olması,
  • Kesinlikle sigara kullanmıyor olması,
  • En az 45 gün süreli staj yapacak olan kişileri tercih ermektedir.

Danone Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tabiki belirli şartlar doğrultusunda bünyelerine kabul ettikleri bu stajyerler Danone stajyer alımı için ilk önce başvuru şartlarını öğrenmeli sonrasında ise eğer uygunlar ise ilgili firmaya ait internet sitesinde yer alan insan kaynakları sayfası üzerinden staj başvurusu tarihlerini takip ederek yine aynı sayfada oluşacak olan başvuru formundan başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

Danone staj başvuruları hakkında daha fazla detay için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/danone-staj-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like