Darıca belediyesi personel alımı yapacak! Kocaeli ilimize bağlı olan Kuş cenneti ile ünlü alan ilçemiz darıca ismini günümüzde burcu ayakta kalan darıca kalesinden almaktadır. İzmit merkez ilçesinden 56 km batısında bulunmaktadır. İlçemiz günden güne nüfus artışı göstermektedir. İlçemizde 23 eğitim kurumu vardır. 16 eğitim kurumu ilkokul, 7 eğitim kurulu ise lise olmaktadır. Darıca belediyesi yönetimi ile ilçemiz günden güne gelişim göstermektedir. Yeni projelere imza atan Şükrü Karabacak darıca ilçe ve belediye için güzel faaliyetler göstermektedir. Darıca belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır.

Darıca Belediyesi Bulunan Birimler ve Çalışma Şartları

Darıca belediyesi birçok birim ile hizmet vermektedir. Bunlardan başlıcalar Özel Kalem birimleri, Bilgi İşleri birimi, Destek Hizmetleri birimi, Emlak ve İstimlâk birimi, Fen İşleri birimi, Hukuk İşleri birimi, İşletme ve İştirakler birimi, İmar ve Şehircilik birimi hizmetleridir. Diğer birimi ise İnsan Kaynakları birimi, Mezarlık birimi, Muhtarlık birimi, Zabıta Birimi, Temizlik İşleri birimi vb. daha çok birimler ile Darıca belediyesi olarak çalışmaktadır.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Darıca Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikleri

Darıca belediyesi işçi başvurusu yapacak adaylarında bazı genel özelliklere sahip olması istenmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Kendi pozisyonunda en az 2 yıl çalışma deneyimi olmalıdır. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması iş başvurusu yapmak isteyen adaylardan istenen özelliklerdir.

Darıca Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Darıca Belediyesi iş ilanları personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yayınlanmaktadır. Adaylardan istenen özelliklere sahip olan herkes değerlendirme içerisine alınacaktır. İşçi alımı tarihleri belli değildir, personel ihtiyacı durumunda devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanır. Darıca belediyesi iş ilanı ve personel alımı tarihleri için devlet personel başkanlığı web sitesinden takip edebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/darica-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like