Davetiyeler, mutlu günlerinize ailenizi ve sevdiklerinizi davet etmenin en şık ve en hoş yoludur. Kültürümüzde nişan törenlerinde, kına gecelerinde, düğün törenlerinde, nikah törenlerinde ve sünnet düğünlerinde kullanılan davetiyeleri seçerken dikkat etmeniz gerekenleri buradan öğrenebilirsiniz.

Düğün Davetiyeleri

Bir mekan seçmek, gelinlik bulmak, balayını planlamak ile karşılaştırıldığında, düğün davetiyeleri büyük gününüze koşarken organize edilmesi daha basit görevlerden biri gibi görünebilir. Ancak bu küçük ama çok özel kağıt parçaları söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken çok şey var. Davetiyeleriniz, save the date kartlarının yanı sıra, büyük günün genel havasını belirler ve misafirlerinize gelecek hakkında bir fikir verir. Bilgilerinizin net olduğundan ve tasarımın sizin, diğer yarınızın ve birlikte paylaşmak üzere olduğunuz günün kişisel tarzını yansıttığından emin olmanız önemlidir.

Düğün Davetiyesi 2021 Modelleri

Mükemmel düğün davetiyenizi seçmek, gelinliğinizi seçmek kadar stresli olabilir. İlk izlenimler önemlidir ve düğün davetiyesi tüm düğünün havasını belirler ve bu davetiyeler sonsuza kadar saklanır.

Düğün temasına veya renklerine karar verdikten sonra, mükemmel düğün davetiyesini aramaya başlamanın zamanı geldi. Ama bu kadar çok seçenek, görgü kuralları ve protokol varken nasıl idare edeceğiz? Basit.

Mükemmel düğün davetiyesi temanızı seçin. Davetiye, konuklarınıza düğününüzün nasıl olacağına dair küçük bir fikir verir. Yani, bu tamamen davetinizin bunu nasıl başaracağıyla ilgili. Düşündüğünüzden daha kolay. Düğün temanız nedir? Büyülü orman, kentsel şıklık, romantik vintage, ultra ışıltılı veya bohem kumsal düğünü konseptlerinden birisini seçebilirsiniz. Yeşillik tasarımlarıyla karanlık ve koyu renkler bir orman düğününe çok yakışıyor. Akrilik davetiyeler, hem ultra ışıltılı hem de kentsel şıklık düğünleri için çok popüler.

Davetiye Modelleri

Bu sezon parşömen davetiyeler çok moda… Parşömen, buzlu benzeri bir yüzeye sahip yarı saydam bir kağıttır. Bu yarı saydam stoğu modern ve geleneksel cephelerle birleştirmek gerçekten unutulmaz bir davet takımı yaratacaktır. Beyaz mürekkepli baskı, metalik folyo veya yumuşak sulu çiçekli çiçekler, parşömen düğün davetiyelerinize dahil edebileceğimiz yöntemlerdir.

Açıkça akrilik, hoş geldiniz işareti, oturma çizelgeleri veya davetiyelerinize romantik bir hava katabilir. Modern veya minimalist bir model…

Minimalizm, 2021’de bir başka büyük düğün trendi. Çiftler modern ve basitleştirilmiş düğün davetiyelerini tercih ediyor.

En Trend Düğün Davetiyeleri

Pütürlü kenarlı davetiyeler, her bir etkinliğe bir seviye sofistike katıyor ve el yazısı kaligrafiye sahip kağıt, düğün davetiyeleri için oldukça popüler bir seçim olmaya devam ediyor.

Yaldızlı davetiyeler, davet metninden adres detaylarına kadar her yerde ortaya çıkıyor. Yoğun desenli altın bir tasarımla maceracı olabilirsiniz ya da adınızı veya düğün tarihinizi vurgulamak için tekniği kullanabilirsiniz.

Bu sezonun trendlerinden tipo, tasarımın bir izlenim yaratmak için lüks kalın pamuklu kağıda preslenen bir plakaya dönüştürüldüğü birinci sınıf bir tekniktir. Tipo, basılı davetiyelerden en iyi şekilde yararlanmanın mükemmel bir yoludur çünkü misafirleriniz onlarla dokunsal temasın keyfini çıkaracaktır.

En trend düğün davetiyelerinden birisini seçmek için bir tıkla Mira Davetiye sitesini ve sosyal medya hesaplarını ziyaret edin ve fırsatlardan yararlanın!

Site: https://www.miradavetiye.com/
İnstagram: https://www.instagram.com/miradavetiye/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.