Dünya Göz Hastanesi insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Dünya Göz Hastanesi personel alımı yapıyor. Dünya Göz Hastanesi iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Temelleri 1996 yıllarında atılan Dünga Göz Hastanesi kurulduğu günden bu yana hastalarına verdiği kaliteli hizmetlerle bilinmektedir. O yıllardan günümüze kadarki süreçte hastanelerinin sayısını da yükselten Dünya Göz bugün ülkemizin bir çok şehrinde hizmet vermektedir. İnsan gözünün her branşında deneyimli doktorlarıyla faaliyetlerini sürdüren Dünya Göz Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak çok önemli bir istihdam ortamı yaratan bu hastanede sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dünya Göz Hastanesi İnsan Kaynakları

Küreselleşen dünyada “global insan” anlayışıyla hizmet veren personellerimiz ile hastanelerimizde size özel hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki akademik kariyere sahip 150 doktorumuz ve konularında uzman 1000 kişilik dev ekibimiz ile her geçen gün büyüyor ve sektöre yön veriyoruz. Bu yolda siz de bizimle ilerlemek isterseniz Dünyagöz Hastaneler Grubu’na sizi de bekliyoruz.

Dünya Göz Hastanesi’nin Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkemizin bir çok şehrinde yeni personellere ihtiyaç duyan Dünya Göz Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 40’ın üzerinde açık pozisyonu olan firma bir çok bölgeden alımlarını yapmayı sürdürüyor. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • İnsan Kaynakları Sorumlusu
  • Anestezi Teknikeri
  • Laborant
  • Servis Hemşiresi
  • Hasta Danışmanı
  • Temizlik Personeli

Dünya Göz Hastanesi İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/dunya-goz-hastanesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like