Taşınmak kişiler için genellikle zorunlu olan bir gereksinimdir. Kişiler nakliye işlemlerini genelde gözünde büyütür ve bu süreçten kaygı duyar. Çünkü çoğu zaman uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinde kişinin eşyası hasar görür. Yurtdışına yapılan nakliye işlemlerinde eşyaların kaybolmasına rastlanması da oldukça olası bir durumdur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kişilerin güvenilir ve işinin ehli firmalarla çalışmalarını yürütmesi gerekmektedir. Firmamız yıllardır uluslararası zati eşya taşıma işlemlerini üstlenerek alanında uzman olmuştur. Böylelikle kişiler kusursuz ve güvenilir bir hizmet için firmamızı tercih edebilirler. Her zaman kalite ve güvenilirlik ilkelerini benimseyen firmamız ile nakliye işlemleri artık çok daha kolaydır.

Kişiler firma seçimi yaparken sigortalama işlemi yapan firmalara öncelik vermelidir. Firmamız nakliye işlemlerinden önce kişinin evinde yer alan bütün eşyalara sigorta uygular. Bu nedenle kişinin eşyasında herhangi bir hasar meydana gelmesi ya da kaybolması sonucunda kişiler herhangi bir zarara uğramazlar. Kişinin mağduriyetini önleyen sigortalama işlemi, firmamız tarafından bütün uluslararası evden eve taşıma işlemlerinde uygulanır. Sigortalama işleminin işleyişi ise aşağıdaki gibidir;

  1. Öncelikle firma yetkilileri evi ziyaret eder ve eşyalar hakkında bilgi edinir,
  2. Edinilen bilgiye göre eşyaların listesi oluşturulur,
  3. Liste karşılıklı olarak imzalanır ve kopyası müşteriye verilir. Bu adım sonucunda kişinin eşyaları tamamen sigortalı olacaktır ve güvenilir bir hizmet gerçekleştirilecektir.

MMT LOJİSTİK – Door To Door Service
Lojistik & Uluslararası Evden Eve Nakliyat
+90 (850) 550 8580
+90 (533) 141 8343

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.