Cinsel ilişki esnasında hem kadınlar da hem de erkekler de çeşitli sıkıntılar meydana gelebilir. Erkekler de en çok karşılaşılan sorunlardan biri cinsel organın kalkmamasıdır. Sertleşme oluşmaz ise penisin kalkma durumu da söz konusu olmaz. Penisin kalkmama ya da sertleşmeme durumunun pek çok farklı sebebi olabilir. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için geçici çözümleri kullanmak yerine kalıcı çözümlere yönelmek gerekir. Geçici çözüm yolları vücudun pek çok organına zarar verebilmektedir. Çeşitli cinsel gücü arttıran ilaçların etkisi bir hafta ile iki hafta arasında değişmektedir. iki haftalık etki için organlara zarar vermemek gerekir. Mutluluk çubuğu ise ne kalıcı yöntemlerden biridir. Bu işlemin herhangi bir zarar durumunun oluşmaması konusunda da fayda durumunu meydana getirir. Doğru bir şekilde yapılması ile birlikte herhangi bir sorun çıkmadan sonuçlanır. İşlem sonrasında da bir takım konulara dikkat edilir ise hızlı bir iyileşme durumu söz konusu olur.

 Penis Neden Kalkmaz?

 Erkeklerin cinsel organı olan penis, pek çok farklı sebebe bağlı olarak kalkmaz ve sertleşmez. Bu sebeplerden biri yüksek miktarda alkol kullanımı olmaktadır. Aynı zaman da çok fazla sigara tüketimi de kalkmama ve iktidarsızlık problemine sebep olmaktadır. Yanlış eslenme düzeni olan erkeklerde de aynı durum söz konusudur. Bu durumu ortadan kaldırabilmek adına yanlış yapılan durumları düzeltmek gerekir. Aynı zaman da düzensiz uyku durumu da erkeklerin cinsel ilişkide penisinin kalkmamasına sebep olur. Erkeğin cinsel organı neden kalkmaz sorusunun pek çok farklı cevabı vardır. İlk olarak bu zararlı durumları ortadan kaldırmak gerekir. Daha sonrasında ise durum değişmez ise penis protezi gibi kalıcı yöntemleri tercih etmeniz gerekir.

 Mutluluk Çubuğu Kalıcı mıdır?

 Mutluluk çubukları ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri kalıcı bir yöntem olup olmadığı yönünde olmaktadır. Mutluluk çubuğundan en etkili sonucu alabilmek adına mutlaka uzman kişilere bu işlemi yaptırmak gerekmektedir. Penisin alt kısmına, karın boşluğu ve skrotum bölümüne protezlerin yerleştirilmesi ile bu işlem gerçekleşir. Son derece etkin bir yöntem olmasının yanı sıra kalıcı olması ile de fayda sağlamaktadır.

 Yaklaşık olarak 1 saat süren bu ameliyat sonrasında birtakım konulara dikkat etmek gerekir. İşlem sonrası ilk 6 hafta cinsel ilişkiye girilmesi yasaktır. Daha sonrasında ise doktor kontrolü yapıldıktan sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Penisinin kalkmaması problemini yaşayan kişiler için en faydalı durumlardan biri olmaktadır. Doğru bir şekilde yapıldığı zaman ağrılar da çok kısa bir sürede geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.