Esbaş insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Esbaş personel alımı yapıyor. Esbaş iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Esbaş Personel Alımı Yapıyor!

Esbaş tarafından kurulan Ege Serbest Bölgesi 1990 yıllarında kurulmuştur. Bölgede çok sayıda yerli yabancı firma faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en büyük üretim bölgelerinden birisi olan Esbaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Bölgede bugün itibarıyla 74’ü yabancı olmak üzere toplam 175 firma faaliyet göstermektedir. 2017 yılında gerçekleşen ticaret hacmi $ 4,3 milyar ABD doları olup bölgenin hizmete girişinden bugüne kadar gerçekleşen toplam ticaret hacmi ise 70 milyar ABD dolarına ulaşmıştır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz.

Esbaş İnsan Kaynakları

VİZYONUMUZ
Ege Serbest Bölgesi’nin; Türkiye’nin ileri gelen, Dünya’nın sayılı çağdaş endüstri merkezlerinden biri olmasını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
Yüksek teknoloji ile üretim yapan ve üretimini ağırlıklı olarak yurtdışına satan yerli ve yabancı sermayeli firmaları bölgemize çekerek; tüm kullanıcılarımıza kaliteli, çağdaş ve istikrarlı fiyat politikamızla hizmetler sunmaktır.

Esbaş İş Başvurusu

Alımlarını genel olarak Ege bölgesinden, özellikle İzmir taraflarından yapan Esbaş personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Esbaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like