Hangi kategori üzerine olursa olsun aylık kutu aboneliği sizin için pek çok avantaja sahiptir. Özellikle zaman ve fiyat açısından son derece faydalı olan bu abonelik türü markete gitmek için ekstra çaba sarf etmenizi önler. Her ay düzenli olarak yaptığınız alışverişleri abonelik şeklinde satın alarak ihtiyaçlarınızın on iki ay boyunca kapınızda teslim alabilirsiniz.

Abonelik şeklinde yaptığınız alışverişler sayesinde seçtiğiniz ürün grubu ile ilgili yaşanan fiyat değişmelerinden etkilenmezsiniz. Alışverişlerinizin ödemesini abonelik başında yaptığınızda piyasada fiyatlar yükselse bile siz aynı fiyattan almaya devam edersiniz. Siz iptal talebinde bulunmadığınız sürece aylık alışveriş teslimi her ay devam edecektir.

Neden Aylık Kutu Aboneliği?

İstediğiniz zaman düzenlemeler yapabileceğiniz ya da iptal edebileceğiniz şekilde sunulan aylık kutu aboneliği size özel hazırlanmaktadır. Bebek bakım, ev ihtiyaçları, evcil hayvan ürünleri, kişisel cilt bakımı ve güzellik ürünleri, gıda paketleri ve ekstra hizmet fırsatları arasından istediğinizi seçip abone olabilirsiniz. Ürün yelpazesinin geniş olması sayesinde tüm ihtiyaçlarınızın kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Aylık kutu aboneliği özellikle evcil hayvan bakımıyla ilgilenen kişiler için son derece cazip olmaktadır. Örneğin evinizde kedi bakıyorsanız; kedinin mamasını ve kumunun eksiksiz olması gerekecektir. Bu amaçla sürekli markete gitmek yerine kedi bakım ürünlerinizin adresinize getirilmesini isteyebilirsiniz. Böylece alışveriş için ayıracağınız vakti kedinize özel hale getirebilir, onunla oyunlar oynayabilirsiniz.

Her Ay Adresinize Teslim Kutu Aboneliği

Belirttiğiniz adrese kadar getirilen kutu abonelikleri en çok talep gören ve kaliteli ürünler tercih edilerek hazırlanmıştır. Evcil hayvan ürünleri almak istediğinizde onların gelişimini ve sağlığını destekleyecek malzemeler bulabilirsiniz. Her bir ürün için fiyat kalite oranı en ideal olacak şekilde seçilmiştir.

Abonelik boyunca siparişleriniz ile ilgili tüm kontrol sizde tamamen sizdedir. İsterseniz ürünlerinizin teslim edeceği adreste değişiklik yapabilirsiniz. Eğer aboneliğinizi iptal etmek isterseniz bu durumda herhangi bir cezai koşul uygulanmaz. Dilerseniz bir paket aboneliğini iptal edip başka bir paket için yeni abonelik oluşturabilirsiniz. Kayıt sonrası iptal talebinde bulunmadığınız sürece siparişiniz on iki ay boyunca size ulaştırılacaktır. Bunlarla ilgili detaylı bilgiye bi’aylık.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir