Mağazacılık sektöründe tüm Türkiye’nin tanıdığı büyük bir marka olan EVKUR personel alımı yapmaya devam ediyor. İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Eskişehir, Afyon gibi Ülkemizin pek çok ilinde faaliyetlerine devam eden EVKUR’da sizin de bir işiniz olabilir. İlan haberinin devamını inceleyip firmaya nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

EVKUR İş İlanları

Evkur, toplam 90 mağaza ve 40 ilde hizmetler devam etmekte, her geçen gün daha da büyümektedir. Uluslararası ve yerli birçok markayı bünyesinde barındıran firma ev eşyaları, elektrikli eşya, spor aletleri, mobilya ve daha birçok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda çok sayıda çalışanı ile de standart bir anlayış benimsemektedir.

Başvuru Koşulları Nasıl?

EVKUR personel alımı için başvuru şartları hangi bölüme ne tür görev için alım olacağı ile ilgilidir. Yani satış, idare, dağıtım ve daha birçok alanda personel alımı yapılabilir. Bu koşullar konusunda net e sabit bir durumdan bahsedilemez. Bunun nedeni her bölümde farklı teknik beklentiler olabilmesidir. Yani muhasebe bölümü ile satış bölümü farklıdır. Ayrıca dağıtım da ayrı şekilde çalışabilir. Ancak genel olarak firmanın prensiplerine ve kurumsal işleyişin de devam etmesi ile ilgili önemli bir durum söz konusudur. Yani takım çalışmasına yatkın olmayan kişiler iş yerlerinde uzun vadede zarara neden olabileceğinden baştan alınmayabilir.

EVKUR İş Başvurusu

Ülkemizin pek çok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren EVKUR, personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. EVKUR açık pozisyonlarını görmek ve iş başvurusu yapabilmek için aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

  • Depo Elemanı
  • Satış Danışmanları
  • Şoför

EVKUR iş başvurusu için kariyer.net adresini kullanabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/evkur-personel-alimi-is-ilani/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like