Gimsa market insan kaynakları ilanları ve firmaya iş başvurusu yapabileceğiniz başvuru formu gibi detaylar hakkında tüm bilgiler yazımızdan bulabilirsiniz.

Gimsa market uzun yıllardır Ankara’nın batı kesiminde faaliyet gösteren bir firmadır. Gıda sektörü üzerine kurulmuş olsa da çeşitli markaların konfeksiyon ürünleri, ev gereçleri, pastane ve restoran bölümleri ile küçük bir AVM sistemi ile hizmet vermektedir. Gimsa Market’in 10 şubesinde 1500’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Firma merkezi Ankara Sincan’da yer almaktadır. Şubeleri de yine Sincan ve çevre semtlerde konuşlanmıştır. Gimsa marketin Piyade, GOP, Ulubatlı, Malazgirt, Plevne, Maraşal, Sarıbina, Gölet, Elvankent, İstasyon, Batıkent semtlerinde şubeleri bulunuyor.

Gimsa Market Çalışma Şartları

Gimsa Market’te günlük çalışma süresi molasız 9 saat, yemek ve çay molalarıyla beraber 10 saattir. Çalışma saatleri sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasındadır. Çalışanlar haftada bir gün izin kullanırken, haftada altı gün ise tam gün çalışmaktadır. Resmi ve dini bayramlarda yapılan fazla çalışmalar maaşa ilave edilmektedir.

Diğer firmalarda olduğu gibi bir yılınızı doldurmanız halinde yıllık izin kullanmaya hak kazanırsınız. Gimsa market çalışanlarının maaşını gününde ödemek noktasında hassas bir markettir ve maaşınızı alamama sorunu yaşamazsınız. Çalışanlarına gıda ve lojman desteği vermektedir. Ücret olarak asgari ücret uygulanmaktadır ancak satış bazında prim sistemi de uygulanır.

Adaylarda Aranan Özellikler

Gimsa Market çalışanlarını seçerken biraz özenli davranmaktadır. Piyasada diğer firmalarda aranmayan bazı kriterler isteyebilmektedir. Mesela çalışanlarının sigara kullanmaması gerekir. Bunun dışında genellikle genç ve orta yaş çalışanlar tercih edilmektedir. Çalışma saatleri içerisinde çok yoğun bir market olduğu için çevik, çalışkan, işine özen gösteren, güler yüzlü ve anlayışlı personeller tercih edilmektedir. Gimsa Market iş ilanları verdiğinde başvurmadan önce hem çalışma şartlarına uymak noktasına hem de bu kriterlerin sizde olduğuna özen gösterin.

Gimsa Market İş Başvurusu

Gimsa market Ankara’da gıda üzerine faaliyet gösteren büyük bir firma olduğu için sık sık Gimsa Market yeni eleman alımları yapmaktadır. Firmada çalışmak üzere şu pozisyonlara için iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Reyon görevlisi
  • Kasiyer
  • Şoför
  • Temizlik Elemanı
  • Mağaza Müdürleri
  • Teknisyen
  • Muhasebe Yetkilileri

Ankara’nın pek çok noktasında bulunan marketlerine personel eleman alımları yapan Gimsa Market yeni iş arkadaşları arıyor. Gimsa marketler zincirinin internet sitesine girerek insan kaynakları bölümüne tıkladığınızda Gimsa Market iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonları görebilirsiniz. Açık pozisyon olması halinde buradan başvuru yapmanız mümkündür.

Gima Market insan kaynakları sayfası için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/gimsa-market-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like