Güneş Sigorta insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Güneş Sigorta personel alımı yapıyor. Güneş Sigorta iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Güneş Sigorta Personel Alımı Yapıyor!

Sektörün en köklü firmalarından birisi olan Güneş Sigorta 57 yıldır faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Sigorta sektöründe lider konumda olan markalardan birisi olan Güneş Sigorta personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin bir çok bölgesinde bulunan müdürlükleri ve satış noktalarıyla çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Güneş Sigorta her geçen gün yeni personel ihtiyacı duyabilmektedir. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde devam ettirmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Güneş Sigorta İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan Kaynakları Müdürlüğü Güneş Sigorta’nın hedefleri doğrultusunda ve şirketin diğer departmanları ile koordinasyon içinde başarıyı temel alan bir çalışma yürütür. İnsan Kaynakları Müdürlüğünün temel sorumluluk alanları işe alma, oryantasyon, performans değerleme, çalışanlarla ilişkiler, kadro planlaması, bordro işlemleri ve özlük işlemleridir.

Güneş Sigorta’da çalışanların tümü, şirketimizin misyonuna, vizyonuna ve kalite politikasına hakimdirler. Tüm çalışanlar yaptıkları işin Güneş Sigorta’nın örgütsel etkinliğine katkısının bilincindedirler. Herkes takım ruhu ile çalışma anlayışına sahiptir ve yenilik yaratma gücü üst düzeydedir.

Güneş Sigorta’nın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde verdiği iş ilanlarıyla bir çok insana iş fırsatları sunan Güneş Sigorta personel alımı yapmayı sürdürüyor. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Güneş Sigortaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Güneş Sigorta İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/gunes-sigorta-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like