İhlas Koleji insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre İhlas Koleji personel alımı yapıyor. İhlas Koleji iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

İhlas Koleji Personel Alımı Yapıyor

Eğitim sektöründe tanınmış önemli kurumlardan biri olan İhlas Koleji personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük eğitim kurumunda bir iş sahibi olup kariyer hayatınızı bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve İhlas Kolejlerine nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İhlas Koleji Hakkında

İhlas Koleji, 1996 yılında Beylikdüzü kampüsünde, 1997 yılında Bahçelievler kampüsünde okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde eğitim ve öğretim hizmeti vermeye başladı. “Eğitimde Mükemmele Yolculuk” parolasıyla Türkiye’ye model oluşturmak vizyonu ile eğitim dünyasındaki faaliyetlerine devam etmektedir.

İhlas Koleji İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerindeki okullarına yapacak olan İhlas Koleji personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. İhlas Eğitim Kurumları genellikle öğretmen alımlarını yapmaya devam ediyor. Aşağıda yer verdiğimiz link ile kurumun insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İhlas Koleji İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/ihlas-koleji-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like