Dayanıklı tüketim malları ve elektronik eşya sektöründe faaliyet gösteren Baymak, bugün 100’den fazla ülkede hizmetlerini aralıksız olarak sunmaya devam etmektedir. Uzun yıllardır sektörde olan ve büyük bir pazar payı elde eden Baymak markası, kaliteli, güvenli ve özgün tasarımlı ürünleri ile müşterilerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

Yenilikçi tasarımları, özgün ve teknolojinin tüm imkanları kullanılarak sunulan ürünleri ile pek çok dalda ödül sahibi olan Baymak firması, her zevke uygun farklı tasarımlardan oluşan ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti, kalite ve profesyonel çözümleri temek ilkeleri olarak benimseyen firmamız, Baymak Servis İstanbul olarak sizlere hızlı ve güvenli hizmeti vermek için, aralıksız olarak çalışmaktadır.

Özel servis hizmetlerinde deneyimli olan firmamız, en kaliteli ve güvenilir hizmetleri, uzman kadrosu aracılığı ile sizlere sunmaktadır. Tüm hizmetlerimizde, teknolojinin her türlü imkanından faydalanılmakta ve parça değişimi gerektiren teknik müdahalelerde, en çok tercih edilen, en kaliteli parçaların temini sağlanmaktadır.

Haftanın her günü, dilediğiniz zaman 444 78 56 telefon numaramız ile ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz, Baymak markalı her tür cihazınız için sizlere kaliteli ve hızlı teknik destek vermek için kesintisiz çalışmaktadır. Tüm teknik müdahalelerde, yedek parça değişimlerinde ve işçilik hizmetinde sizlere 1 yıl hizmet garantisi sunmaktayız. Profesyonel yaklaşım, pratik ve kalıcı çözümler için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.