İstanbul gibi kalabalık ve zor bir şehirde, güvenilir bir servis bulmak ve eşyalarınızı tamir ettirmek oldukça zordur. Günümüz şartlarında Beko gibi dünya markası ve kalite servisimizde birleşiyor. Özel Beko Servis Ataşehir olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yıllardan beri süregelen tecrübe ve bilgi birikimi ile en çok tercih edilen servisler arasında olan ve bakım ve onarım işlemini başarılı bir şekilde yaparak, teslim ettiğimiz ürünlerin de etkisiyle gün geçtikçe gelişmeye başlıyor ve günümüzdeki değişimlere ayak uyduruyoruz.

Firmamız kapsamında, birçok marka ve malzemelerin bakımı, 1 yıl garantili olmakla beraber, parça satımı, beyaz eşya bağlama işlemleri, ocak çevirme işlemleri gibi oldukça bilgi ve deneyim isteyen işlemleri firmamıza yaptırabilirsiniz. Ayrıca onarım yaptığımız malzemeler, 1. Sınıf malzeme olup, çevreye zarar vermeyen malzemeden üretilmiştir. Üstelik evlere servis seçeneğimiz ile siz değerli müşterilerimizi yormadan evinize gelerek, ürünlerinizi onarıyor ve size sağlam bir şekilde sunuyoruz. Eğer ürününüz evde onarılmayacak kadar büyük ise, özel servisimiz ile cüzi bir ücretle eşyanızı alıyor ve onarılmış şekilde size geri iade ediyoruz. Özel Beko Servis ayrıca tamire ihtiyacı olan ürünlerinizi, en kısa sürede tamir ediyor ve size sağlam olarak iade ediyoruz.

Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Özel Beko Servis olarak, en temel hedefimiz güvenilir hizmet ve sağlam hizmet vermektir. Özellikle dünya çapında en kaliteli markalar arasında olan birçok markanın beyaz eşyaları için, güler yüzlü ve alanında uzman olan çalışanlarımız ile sizin de sorunlarınızı çözüme ulaştırabiliriz. Üstelik size bir telefon kadar uzaklıktayız. Ürünlerimiz ve yedek parçalarımız hakkında daha fazla bilgi almak, onarım işlemleriniz için servis çağırmak gibi hizmetlerimizden yararlanmak için, bize internet ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.
Website: Servis-cagir.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.