Kamil koç staj başvurusu hakkında gerekli bilgiler bu sayfamızda yer alıyor. 1926 yıllarında kurulan Kamil Koç otobüsleri Türkiye kara yolları ile ilden ile son teknoloji ile seyahat olanağı sağlamıştır. Kamil Koç kurucusu müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı esaslarını göz önünde bulundurarak gerek firma gerek personel eğitimi ve düzenini sıkı denetimler altı gözlemlemektedir. Kamil Koç firması ortakları ile personelleri ile 8.000 kişilik bir ekiptir. Toplam 67 il, 271 ilçe ve 861 otobüs bilet satışı ile hizmet vermektedir.

Kamil Koç Stajyer Alımları

Türkiye sınırları içerisinde 1926 yıllarında kurulan Kamil Koç firması üniversite öğrencilerine Kamil Koç firması staj başvurusu olanağı sağlamaktadır. Kamil Koç firmasının stajyerler için belirlemiş olduğu şartlara uygun tüm öğrenciler staj başvurusu hakkına sahiplerdir. Kamil Koç ulaşım firması staj olanağı ile öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır.

Kamil Koç Staj Şartları

Kamil Koç firmasının kurucularının belirlemiş olduğu şartlar lise okuyan ve ya üniversite okuyan firma ile ilgili bölümde olmasıdır. Öğrenciler zorunlu staj kapsamında yer aldıkların dair okullarından belge almaları ve staj başvurusu yaparken sunmaları gerekmektedir. Öğrenciler okulları tarafından sigortalı olmasıdır. Çalışma şartları 09.00 – 17.30 saatleri arasındadır.

Kamil Koç Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kamil Koç staj başvurusunu web sitesinden yapılması gerekmektedir. Web sitesi dışında e-mail atılması sonucunda başvuru olumlu sonuçlanmayabilir. Kamil Koç firması stajyer alımı tarihleri arasında başvuru yapmanız gerekmektedir. Kamil koç staj başvuruları için buraya tıklayıp form doldurabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/kamil-koc-staj-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like