Antalya Konyaaltı Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Konyaaltı Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Konyaaltı Belediyesi 4 Güvenlik Personeli Alımı

Konyaaltı Belediyesine bağlı olan Konyaaltı Temizlik İnşaat Anonim Şirketi bünyesine 4 adet özel güvenlik personeli alınacaktır. Silahsız özel güvenlik görevlisi olarak alınacak personelin başvuru ve diğer ayrıntıları aşağıdadır;

MÜRACAT KOŞULLARI

  • T.C. vatandaşı olmak
  • Silahsız olarak görev yapacaklar için en az sekiz yıllık ilköğretim veya ortaokul; silahlı olarak görev yapacaklar için en az lise veya dengi okul mezunu olmak.
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • 26/09/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk ceza kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmen açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile;
  • 1) Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahküm olmamak.
  • 2) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkum olmamak.
  • 3) Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına , cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.
  • Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engelli bulunmamak.
  • Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun un 14 üncü maddede belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak.

Konyaaltı Belediyesi İş Başvurusu

Konyaaltı belediyesine İş başvurusu yapabilmeniz için gereli olan evraklarda ise Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, adli sicil belgesi, diploma fotokopisi, son 6 ay içinde çektirilmiş 1 adet fotoğraf yer alıyor. Başvuru adresi ise, Kuşkavağı Mahallesi Belediye Caddesi No: 77/1 Konyaaltı / Antalya olarak belirtilmiştir.

Konyaaltı Belediyesinden açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda verdiğimiz ilan kılavuzunu inceleyerek başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Konyaaltı belediyesi 4 özel güvenlik personel alım kılavuzu için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/konyaalti-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like