Koton insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Koton personel alımı yapıyor. Koton iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Koton Personel Alımı

1988’de küçük bir mağazada başlayan Koton mağazaları yıllar geçtikçe tasarım ve üretimde kendini yenilemeye devam etmiştir. Yurt içinde kendini geliştiren Koton yurtdışındaki ilk satış noktasını Almaya’da açtı. Ve Türkiye’nin neredeyse her ilinde ve ilçesinde mağazalar açmayı başardı. Ayrıca Koton Capital Dergisi’nin gerçekleştirdiği ‘Türkiye’nin en Değerli Markaları’ arasında 100 marka arasında 26. sırada yer aldı. Kurumsal anlamda çok güçlü olan Koton mağazalarında çalışmak kariyer açısından da çok önemlidir. Koton personel alımı yaparken de markanın imajını ve kalitesini bozmayacak uzman ekipler oluşturmaya çalışmaktadır.

  • Kasiyer
  • Satış Danışmanı
  • Depo Sorumlusu
  • Mağaza Müdürü
  • Part Time Eleman

Koton’a Personel Alımında Nelere Dikkat Ediliyor?

Koton, başarısını çalışanlarının ortak enerjisine ve katkısınına bağlamaktadır. Bu sebeple Koton iş ilanları oluşturulurken özellikle başvuran kişilerin; tutkulu, yaratıcı, enerjik, çalışkan, araştıran, sorgulayan, yenilikçi ve motivasyonu yüksek insanlar olmasına önem vermektedir. İnsan kaynaklarının hedefi çalışanların memnuniyetini sağlamak ve kaynakları doğru ve verimli kullanmaktır. Temel hedef çalışan memnuniyetini oluşturarak bağlılığı sağlamaktır. Bu sebeple personellerine daha ergonomik ve mutlu ortamlar yaratmaya çalışmaktadırlar.

Koton İnsan Kaynakları

Koton’da Kariyer

KOTON’un başarısının her çalışanımızın ortak enerjisine ve katkısına bağlı olduğunu biliyoruz.

  • Bu yüzden, tutkulu, enerjik, yaratıcı, çalışkan, yarı gerçekleri ve tabuları sorgulayan, araştıran yenilikçi, motivasyonu yüksek insan kaynağını bünyemize katıyor, üst kademelere ulaşmaları için gereken desteği veriyoruz.
  • İnsan Kaynakları ekibi olarak hedefimiz; adayların çalışmaya başladığı ilk andan itibaren çalışan memnuniyetini yüksek tutmak, tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarını en doğru ve verimli şekilde yerine getirmek.
  • Yeteneği bulmak, değer vermek ve geliştirip doğru konumlandırmak insan kaynakları politikamızın temelidir.
  • Çalışanlarımızın memnuniyet düzeyinin ölçülmesine ve bu veriler doğrultusunda çalışan bağlılığının artırılmasına önem veriyoruz.
  • Çalışanlarımız için ergonomik, yaratıcılığı destekleyen ve mutlu çalışanlar yaratacak, stil sahibi iş ortamları organize ediyoruz.

Koton’a Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

Koton kalitesini çalışan memnuniyeti ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetine borçludur. Koton iş başvurusu yaparken çalışma ortamına uyum sağlayabilmeniz için öncelikle pozitif enerji, güler yüz, yaratıcılık gibi özelliklerinizi geliştirmelisiniz. Ayrıca Koton’da staj da yapma şansınız bulunmaktadır. Bunun yanında Koton çalışanların gelişimlerini sağlamak için Oryantasyon Eğitimi, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Teknik Eğitimler vermektedir.

Koton İş Başvuru Formu

Alımlarını ülkemizin dört bir yanında bulunan mağazalarına yapacak olan Koton personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Koton güncel açık pozisyonları ve iş başvurusu için aşağıda yer verdiğimiz bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Koton İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/koton-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like