Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Belediyesinden verilen ilanlara göre Küçükkuyu Belediyesi personel alımı yapacak. Küçükkuyu Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Küçükkuyu Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

Küçükkuyu Belediyesine bağlı olan Küçükkuyu Kent Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. bünyesine 1 personel alımı gerçekleşecek. İlan verilen kadrolar için aranan şartlar şu şekilde; Alınacak personel büro personeli pozisyonuna yerleştirilecektir. Çalışma saatleri 08:30 – 17:30 olarak belirlenen işte personeller haftalık 45 saat olacak şekilde Küçükkuyu belediyesinin ilgili birimlerinde çalışacaklar.

Başvuru için gerekli belgelerde ise dilekçe, kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği (vukuatlı), öğrenim belgesi (son mezun olunan okul) olarak belirlenmiştir. Küçükkuyu Belediyesinden verilen 1 kişilik personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylardan herhangi bir KPSS şartı aranmıyor. Başvurular hakkında daha detaylı bilgi için aşağıda bulunan ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Tam ilan için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/kucukkuyu-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like