Kütahya Porselen insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Kütahya Porselen personel alımı yapıyor. Kütahya Porselen iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kütahya Porselen Personel Alımı Yapıyor!

Kütahya Porselen 1970’li yıllardan kurulan ülkemizin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. Sadece ülkemizde değil dünya çapında saygın bir marka olan Kütahya Porselen personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin birçok bölgesindeki ve sayısız yabancı ülkede faaliyetlerini gösteren Kütahya Porselen kendi içerisinde yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Kütahya Porselen İnsan Kaynakları

İnsan Kaynaklarımızın yönetiminde;

– İşe göre istihdam,
– Fırsat eşitliği,
– Zamanında tanıma ve takdir temel prensibimizdir.

Bu prensipler doğrultusunda, çalışanlarımızın motivasyonunu sağlayarak organizasyon yapısını dinamik tutmak, çalışanlarımızı mevcut ve gelecekteki değişimleri hazırlamak, kuruluşumuza yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişiler kazandırmak politikamızdır.

Kütahya Porselen İş Başvurusu

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni personellere ihtiyaç duyan Kütahya Porselen personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak Mağaza çalışanları alacağı bilinen firmanın Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul ve Kocaeli gibi bölgelerde alımlarını yapacak. Kütahya Porselenin açık pozisyonlar;

  • Mağaza Satış Danışmanı
  • Mağaza Yöneticisi
  • Mağaza Yönetmeni

Şeklinde pozisyonlardır. Eğer siz de mağazacılık sektörüne adım atıp Kütahya Porselen gibi bir firmada kariyerinizi sürdürmek istiyorsanız bu ilana başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kütahya Porselen İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/kutahya-porselen-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like