Eski adıyla İstanbul ulaşım olarak bildiğimiz Metro İstanbul, büyükşehir belediyesine bağlı tramvay, metro, hafif metro işletmeciliği yapan bir şirkettir. Belediye tarafından şehrin raylı sistemlerinin işletmeciliğini yapmak üzere kurulan İstanbul ulaşım personel alımı yapmaya devam ediyor. Hergün 1.000.000’dan fazla insana hizmet veren bu büyük işletmede çalışmak ister misiniz? Haberimizin devamında istanbul ulaşım insan kaynakları bölümünün yaptığı açıklamaları ve başvuru yapabileceğiniz adresleri bulacaksınız.

Ayrıca bakın: İBB personel alımı

Metro İstanbul İnsan Kaynakları

Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan en büyük etken sahip olduğumuz insan kaynağımızdır. Siz İstanbullulara verdiğimiz hizmetin her aşamasından memnun olmanızı sağlayarak, faaliyet alanımızdaki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, insan kaynakları yaklaşımımızın ana unsurunu oluşturmaktadır.

İstanbul Ulaşım stratejilerini, faaliyet gösterdiği raylı sistemler toplu taşımacılığı standartlarını yukarı çekecek yolcu memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık sağlamak üzerine yapılandırır. İstanbul Ulaşım insan kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.

Çalışanlarımızın sistemimizin en değerli varlığı olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız ile olan ilişkimize geçici gözüyle bakmıyor, eldeki yetişmiş personelimiz ile ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri çekmeyi ve bu kişilerin kariyer gelişimine yardımcı olup, onları bu konularda teşvik ederek uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.

Başarıya giden yolun, profesyonel ve nitelikli kişilerden oluşan bir takım yaratmaktan geçeceğine inanan Şirketimiz; Kalite bilincine sahip, gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitimli, dinamik, ekip ruhuna sahip, insiyatif kullanabilen, gelişime ve değişime açık, Ulaşım A.Ş.’ de çalışmayı ayrıcalık sayan iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmayı hedeflemektedir. 2269 kişinin çalıştığı Ulaşım A.Ş.’ de, çalışanların yaş ortalaması 35′ tir, personelimizin, %94’ü erkek, %6’sı ise bayan çalışanlardan oluşmaktadır.

Metro İstanbul Ücret Politikası

Metro İstanbul’da personellere ücretler aylık şeklinde verilir. Ayrıca 3 ayda bir de personele bir aylık ücret ikramiye verilir. Çalışan maaşlarına 2 yılda bir sendikalar tarafından belirlenen oranlara göre zam yapılmaktadır. Sendikaya bağlı olmayan çalışanlar içinse pozisyonuna göre ücret politikası güdülmektedir.

Metro İstanbul iş başvuruları hakkında daha fazla bilgi tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/istanbul-ulasim-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like