1980 yıllarında küçük bir iş yerinde üretimlerini sürdürürken plastik sektörüne atılan Nakıboğlu ailesi Naksan Plastiğin temellerini o zamanlarda atmıştır. Sektörünün önemli firmalarından birisi olan Naksan Plastik üretimlerini ise bugün büyük fabrikasında gerçekleştirmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan  Naskan Plastik personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Naksan Plastik İş İlanları

Çevre dostu ambalajlar üreten Naksan Plastik bünyesinde çalışmak isteyenler için Naksan Plastik iş ilanları ve başvuruları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Eğer sizler de bu alanda deneyime sahipseniz ya da kendinizi bu yönde geliştirmek istiyorsanız bu durumda başvurularınızı yapabilir ve firma tarafından değerlendirilebilirsiniz.

Naksan Plastik firmasına başvuruları bizzat kendi sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda sitede yer alan iletişim bilgilerinden firmanın insan kaynaklarına CV’nizi iletebilir ve beklemeye geçebilirsiniz. Firma bünyesinde birbirinden farklı iş kolları bulunmaktadır. Bu iş kollarına olan liyakatinizi CV’niz ile ispatlayarak rakiplerinizin önüne geçebilir ve seçilme ihtimalinizi artırabilirsiniz. Bu sayede de iş hayatınız için büyük bir adım atmış olabilirsiniz.

Naksan Plastik İş Başvurusu

Ülkenin farklı bölgelerinde elemanlara ihtiyacı olan Naksan Plastik personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya hızlı bir şekilde iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Kalite Yönetim Müdürü
  • Yurtdışı Tasarım Sorumlusu
  • İhracat Satış Temsilcisi
  • Muhasebe Personeli

İş başvurusu için Naksan Plastik insan kaynakları sayfasından bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/naksan-plastik-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like