Neutec İlaç insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Neutec İlaç personel alımı yapıyor. Neutec İlaç iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Neutec İlaç Personel Alımı Yapıyor!

Neutec; son teknolojideki üretim tesisleriyle farklı ve yüksek kalitedeki jenerik ve yenilikçi ilaçları başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya sunan Türk sermayeli şirketler grubudur. Neutec İlaç personel alımına ilişkin tüm ayrıntılar ve kurumun insan kaynakları tarafından yapılan açıklamalar aşağıda yer almaktadır.

Neutec İlaç İnsan Kaynakları

Neutec Inhaler, kurumsal başarının ancak en önemli sermayemiz olan çalışanlarımızın başarısıyla geleceğine inanmaktadır. Başarının ön koşulu ise mutluluk veren bir çalışma ortamıdır. İK departmanı olarak çalışanlarımızın başarılı olmaları için onların gelişimlerine katkıda bulunuyor, işe alım sırasında ve sonrasında eğitimler düzenleyerek çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlıyoruz .

İK departmanı olarak yaratıcı, atak, genç, dinamik, yenilikçi ve gelişime açık insanlarla çalışmayı tercih ediyor, yöneticilerimizi kendi bünyemizde yetiştiriyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte bir aile olduğumuzun bilinci ile profesyonelce çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz; iç ve dış müşteri odaklı, topluma karşı duyarlı ve Neuethic değerlere önem vermek, daima nitel büyümek ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Şirketimizin üstün donanımlara sahip çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli yüksek performans sağlayarak, sağlık sektöründe en çok tercih edilen şirket olmaktır. Ayrıca bu konumunu korumak ve nesiller boyu güvenilirliğimizin, kalitemizin ve saygınlığımızın devamlılığını sağlamaktır.

Neutec İlaç İş Başvurusu

Türkiye’nin bir çok şehrinde yeni personeller alacak olan Neutec İlaç personel alımı yapacağı pozisyonları belirledi. Firmanın açık pozisyonlarından kendinize uygun bir işe karar verip Neutec İlaça’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Tıbbi Satış Mümessili
  • Medikal Eğitmen
  • Güvenlik Görevlisi

Neutec İlaç İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like