Opet insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Opet personel alımı yapıyor. Opet iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Opet Personel Alımı Yapıyor!

Bir aile şirketi olarak 1982 yıllarında Mersin bölgesinde kurulan Öztürkler limited şirketinin bir parçası olan Opet ülkemizin en büyüt akaryakıt markalarından birisidir. İlk kurulduğu yıllarda iyi bir büyüme kaydeden Opet bugün kendi sektörünün lider konumunda bulunan firmalarından birisidir. Türkiye’nin dört bir yanındaki akaryakıt istasyonlarıyla faaliyetlerini sürdüren Opet personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Opet İnsan Kaynakları

Vizyonumuz, misyonumuz, stratejilerimiz, hedeflerimiz, iş süreçlerimiz ve ortak değerlerimiz ışığında:

  • Koç Topluluğu yetkinlikleri ve pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip insan gücünü bünyemize kazandırmak,
  • Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak,
  • İnsan kaynakları sistem ve uygulamalarıyla çalışanlarımıza destek olmak,
  • Kurumsal olanaklar ve faydalarla çalışanlarımızı geliştirerek, sürekli başarıya doğru yönlendirmek,
  • Başarıyı ödüllendirmek,
  • Çalışanlarımızın gelişimini ve devamlılığını sağlamak üzerine kuruludur.

Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için; çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini sunduğumuz gelişim olanakları ile artırmak, performansa dayalı ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve  kariyer olanakları sağlamaktır.

Opet’in Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Türkiye’nin bir çok şehrinde istasyonlarıyla hizmetlerine devam eden Opet personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Opet’e iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Opet İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/opet-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like