Öztiryakiler insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Öztiryakiler personel alımı yapıyor. Öztiryakiler iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Öztiryakiler Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin mutfak ekipmanları sektörünün en köklü markalarından birisi olan Öztiryakiler 1958 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle hala sektörün güçlü firmalarından olan Öztiryakiler personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Öztiryakiler İnsan Kaynakları

Günümüz dünyasında firmaların yaşaması rekabet üstünlüğüne, rekabet üstünlüğü ise kalitenin sürdürülebilir olmasına bağlıdır. Kazanmak için ürün ve hizmet kalitesi yanında, kaliteli personeli bulmak, mevcut personeli en kaliteli hale getirmek ve çağdaş insan kaynakları yönetim sistemleri ile kaliteyi devamlı kılmak gerekmektedir. Vizyon ve misyonunuz doğrultusunda kaliteli insan kaynağı oluşturmak firmamızın temel insan kaynakları politikasıdır.

Öztiryakiler, şirkete ve çevreye en yüksek katma değeri sağlayacak personeli başvuran adaylara eşit şans vererek seçer.

Öztiryakiler İş Başvurusu

Ülkemizin bir çok noktasında yeni elemanlar alacak olan Öztiryakiler personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Mobilya Üretim Elemanı
  • Montaj Elemanı
  • Proje Satış Sorumlusu
  • Teknik Servis Mühendisi
  • İhracat Satış Temsilcisi
  • Elektrikçi
  • Bayi Satış Temsilcisi

Öztiryakiler İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/oztiryakiler-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like