Shell insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Shell personel alımı yapıyor. Shell iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Shell Personel Alımı Yapıyor!

İlk olarak Londra’da tarihi eserler ve deniz kabukları satan küçük bir dükkanda başlayan firma uzun bir zamandan sonra dünyanın en büyük akaryakıt ve enerji firmalarından birisi haline gelmiştir. Türkiye pazarına ise cumhuriyetin kurulma tarihiyle giren Shell ülkemizin de en büyük enerji firmalarından birisidir. 70’den fazla ülkede çalışmalarını sürdüren 90.000’in üzerinde çalışanıyla Shell personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Shell ekibinde yer almak istiyorsanız aşağıda hazırladığımız shell insan kaynakları duyurusunu ve firmanın alacağı eleman pozisyonlarını inceleyiniz.

Shell İnsan Kaynakları

Shell’in deneyimli profesyonellere ve yeni mezunlara sunacağı çok şey var. İnovasyonun günlük çalışma hayatının bir parçası olduğu bir yerde çalışmak, global bir şirketin ve çok çeşitli projelerin bir parçası olmak bize katılmanın avantajlarından sadece birkaçı. Ayrıca sektör genelinde tanınan nitelikler edinme şansı yakalayacak ve liderliğe doğru ilerleyeceksiniz. Global operasyonlarımız genelindeki faaliyetlerin çok geniş olması sayesinde yetenekleriniz veya hedeflerinize uygun fırsatları sunabiliriz.

Ticari İş Alanları
Shell’de fırsatların ayağınıza gelmesini beklemek zorunda değilsiniz. Hızlı hareket eden ve gerçekten çeşitlilikler barındıran bir işletmede kendi kariyerinizin peşinde olacaksınız.

Mesele bir kazan-kazan ortaklık kurmak: siz kişisel gelişiminizi azami seviyeye çıkarırken, biz sizin yeteneğinizden faydalanırız.
Dünyanın dört bir yanında 130’dan fazla ülkede faaliyet göstererek, size çok çeşitli iş imkânları sunabiliriz. Dahası, ilerlemeniz için gereken tüm destek, fırsat ve eğitimleri almanızı sağlarız.

Teknik İş Alanları
Yenilik, Shell’de bir yaşam biçimidir. Sadece petrol, gaz ve kimyasallarda değil, aynı zamanda rüzgar ve güneş enerjisi gibi geri dönüştürülebilir enerjilerde de her zaman lider olmaya çabalıyoruz.

Shell’in destek ve sürekli öğrenme kültürü her alanda başarılı olmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Amacımız bugünün yeteneklerini yetiştirip teşvik ederek, yarının liderleri olmalarına yardımcı olmaktır.

Uygulamalı eğitim yaklaşımımızın üstünlüğü ve sorumluluk bilinciniz kariyerinizi istediğiniz hızda şekillendirmenize olanak tanır.
Dünya genelindeki ağımızın neresinde çalışırsanız çalışın birçok fırsat sizi bekliyor olacaktır.

Shell’in Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkenin çeşitli yerlerinden elemana ihtiyacı olan Shell personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • İstasyon Muhasebe Sorumlusu
  • Ön Saha Satış Elemanı
  • Market Satış Elemanı
  • Bölge Satış Müdürü

Shell İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/shell-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like