Tekirdağ Teski yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Teski işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Teski 11 Personel Alımı İlanı

Teski Tekirdağ su ve kanalizasyon idaresi personel A.Ş. bünyesine Çerkezköy, Çorlu, Marmaraereğlisi ve kapaklı ilçelerinde çalıştırılmak üzere 11 adet personel alımı gerçekleşecek. İlan verilen kadrolar için talep edilen meslekler, elektrik teknisyeni, tekniker, çağrı merkezi destek personeli olarak belirtilmiştir. Teski bünyesine, elektrik bakım ve onarım, makine çevre teknisyeni işlerinde çalışacak personeller alınacaktır.

Müracaat koşullarında endüstri meslek lisesi bölümü mezunu, en az b sınıfı ehliyete sahip olmak şartları bulunmaktadır. Başvuru için gerekli belgeler ise, öğrenim belgesi, ikamet belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı ve askerlik durum belgesi yer almaktadır.

Teski’den açıklanan 1 kişilik personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. İstenen şartlar ve belgeleri sağlayan adaylar Teski’ye başvurularını yapabilirler. Aşağıda verdiğimiz tam ilan metni ile başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teski 1 personel alımı başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Teski 10 personel alımı ilanı için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/teski-personel-alimi-ilani/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like