Tuborg 1873 yılında kurulmuş olan çok eski bir Danimarka birasıdır. Türk Tuborg ise 1967 yılında İzmir’de kurulmuştur. Üretim kapasitesi çok büyük olan bir entegre tesiste faaliyetlerini sürdüren Tuborg personel alımı yapmayı sürdürüyor. Türkiye bira sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Tuborg çatısı altında yüzlerce insana da iş imkanı sağlıyor. Siz de Tuborg’da çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Tuborg İş İlanları

Alkollü içecek üretimi yapan Tuborg Kariyer.net sitesi aracılığıyla Tuborg iş ilanları duyurularını gerçekleştirmektedir. Başvurular da yine bu site üzerinden yapılmaktadır. 1967 yılından günümüze kadar büyüyerek faaliyetlerine devam eden bu dev firma personellerini de itina ile seçmektedir. Eğer sizler de şartları sağlıyorsanız bu ilanlara başvurarak iş hayatınızda büyük bir adım atmış olabilirsiniz.

Türkiye Geneli İş İmkanları

Her ne kadar Tuborg İzmir’de kurulmuş olsa da günümüzde Türkiye’nin dört bir tarafında istihdam sağlamaktadır. Sizler de çalışmak istediğiniz yere göre başvurularda bulunabilirsiniz. Tuborg iş başvurularının yanı sıra staj başvuruları da yapabilmeniz mümkündür. Bu sayede kurumsal bir firmada iş hayatına hazırlık yapabilir ve önünüzü daha iyi görebilirsiniz.

Tuborg İş Başvurusu

Türkiye’nin bir çok şehrinden elemana ihtiyacı olan Tuborg personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki listede bildirmiştir. 20’den fazla açık pozisyonu bulunan firmadan size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Bayi Satış Operatörü
  • Genel Başvuru
  • Bakım Teknisyeni
  • Bayi Satış Temsilcisi
  • Dağıtıcı Yardımcısı
  • Soğutucu Bakım Teknisyeni

Tuborg iş başvurusu için resmi Tuborg işe alım sayfasından daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/tuborg-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like