Vodafone insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Vodafone personel alımı yapıyor. Vodafone iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Vodafone Personel Alımı Yapıyor!

2006 yılında ülkemizde de faaliyete geçen Vodafone günümüzde de birçok çalışana iş sağlamakta. Sizde Vodafone ailesine katılmak istiyorsanız Vodafone’un kendi sitesinden online başvurularda bulabilirsiniz. Bunun yanında birçok Vodafone iş ilanları veren iş ilanları siteleride mevcut. Size en yakın Vodafone ofislerine de müracaat edebilir başvurunuzu buralardan da gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone’nun Personellerden Beklentisi

Vodafone eleman alımı işleminden beklentileri ise müşterilerinin gereksinimlerini dikkatle dinleyip anlayarak etkili çözümler sağlamanız, müşterilerin sevgisini ve saygısını kazanmanız, bir grup oyuncusu gibi düşünerek diğer çalışma arkadaşlarınızla bir uyum içerisinde işlerinizi yerine getirmeniz gerekli. Vodafone İş ilanlarının adaylardan beklediği bir diğer hususta işbirliğine yatkın olmanız ve size verilen her işe pozitif bir enerjiyle yaklaşmanız, elinizde olan olanakları en etkin ve yararlı olacak şekilde kullanmanız, hedeflerinizin daima başarı yönünde olması gerekmekte. Vodafone personel alımı yaparken bu hususlara çok dikkat ediyor ve müşteri memnuniyetini çok önemli bir yerde tutuyor. Bu yüzden müşterilere son derece iyi bir hizmet vermenizi istemekte haksız da değil. Bu niteliklere sahipseniz Vodafone sizlerle çalışmaktan yana olacaktır.

Vodafone İş Başvurusu

Ülkemizin dört bir yanında faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Vodafone personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bu günlerde 50’nin üzerinde açık pozisyonu bulunan Vodafone yeni takım arkadaşları aramaya devam ediyor. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Vodafone’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Vodafone resmi insan kaynakları sayfasını ziyaret edip iş fırsatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sizler için Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını aşağıdaki listede derledik. Vodafone İzmir, İstanbul, Adana, Kayseri gibi şehirlerde personel alımı yapmaya ve iş ilanlarını yayınlamaya devam etmektedir.

  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
  • Teknik Destek Müşteri Yetkilisi
  • Teknik Destek Yetkilisi
  • Bölge Satış Yöneticisi

Vodafone iş başvuruları için tıklayın.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/vodafone-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like