Yargıcı Konfeksiyonun temelleri 1978 yılına dayanmaktadır. O zamanlar erkek gömleği üzerine hizmetler veren firma 2001 yılında sadece kadın koleksiyonu tasarlamaya başlamıştır. Çok kısa sürede bir çok kadının ilgisini çeken Yargıcı, ayrıca ev dekorasyon ve aksesuar ürünleri de satmaktadır. Kadın giyim sektörünün önemli firmalarından birisi olan Yargıcı personel alımı yapmaya devam ediyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş istihdamı sağlayan bu büyük firmada siz  de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Yargıcı İş İlanları

Giyim sektörünün devleri arasında yer alan Yargıcı bünyesinde istihdam edilmek isteyenler için iş ilanları ve başvuruları konusu önem arz etmektedir. Yargıcı alanında müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmakta ve bu kapsamda kalifiye personel arayışlarına girmektedir. İşte bu sebeple sizler de kendinizi bu alanda yeterli görüyor ya da bu alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yargıcı iş başvurusu yapmak için Yargıcı’nın kendi internet sitesini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra iyi bir CV hazırlayarak diğer sitelerden de başvurularınızı gönderebilirsiniz. Bu sayede iş bulma imkanınız daha da çok artacaktır. Böylelikle kurumsal bir firmada kaliteli bir iş bulabilmeniz son derece kolay olacaktır.

Yargıcı İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Yargıcı personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Sadece İstanbul değil çeşitli şehirlerde de elemanlara ihtiyaç duyan firmadan size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Kasiyer
  • Mağaza Müdür Yardımcısı
  • Depo Elemanı
  • Engelli Personel

İş başvurusu için yargıcı kariyer sayfasından daha fazla detay bulabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/yargici-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like