Doğum günü, söz, nişan ve özel günleriniz için butik pasta mı arıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. Pastamburada damağınıza hitap edecek lezzetli butik pastaları sizlere sunuyor. Butik pastalar bölümünü inceleyerek gözünüze hitap eden pastayı sipariş edebilirsiniz.

Butik Pasta Temaları

Damağınıza hitap edecek butik pastaların üretilmesini sağlayan firma pastalarında kutlamaya bağlı olarak tercih edilebilecek temalardan yararlanıyor. Böylelikle üretilen pastalar damak yanı sıra göze ve zevke de hitap ediyor. Firmanın butik pastalarında tercih ettiği temalar arasında atlı karınca, dondurma, makaron, kitap, araba, tek taş, pamuk prenses, ayıcık, kuzu ve unicorn gibi temalar bulunuyor.

1 Günde Teslim Edilen Pastalar

30 yıla yakın süredir pasta üretimi ve satışını gerçekleştiren firma İstanbul’un tüm semtlerine pasta teslimatı yapıyor. Online olarak alınan pasta siparişleri pasta ustaları ve ekipleri tarafından gün içerisinde hazırlanıyor. Büyük bir titizlikle hazırlanan pastalar özel tasarım kutularına yerleştiriliyor. Teslimata hazır hale gelen butik pastalar ise 1 günde İstanbul’un tüm semtlerine teslim ediliyor.

Soğutmalı Araçlarla Teslim Edilen Pastalar

Mobil uygulama ve web sitesi üzerinde butik pasta siparişi alan firma ustalar tarafından hazırlanan pastaları zarar görmeden adresine ulaştırıyor. Bunun içinde özel olarak hazırlanan soğutmalı araçlarını kullanıyor. Böylece özellikle sıcak havalarda pastaların bozulması gibi durumlar yaşanmadan pastaların adresine ulaşması sağlanıyor. Ayrıca firma pasta teslimatlarında kargo ücreti talep etmiyor.

Pastamburada ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için web sitesini ziyaret edin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir