Akçaabat belediyesi personel alımı yapıyor! Akçaabat Trabzon ilimizin bir ilçesidir, Türkiye’nin doğu Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Karadeniz kıyısının en önemli limanlardan birine sahip olması nedeniyle Akçaabat ticari yönden gelişim sağlamıştır. Ayrıca Akçaabat köftesinin şehir ekonomisinde önemli yeri vardır. Bunun yanı sıra tarım ve hayvancılığın da yeri büyümüştür. Hayvancılıktan sağlanan ünlü tereyağı üretimi ve tarımdan sağlanan fındık, mısır, kivi ve çilek üretimi gibi ürünler sayesinde geçim sağlamaktadır.

Akçaabat Belediyesinde Bulunan Birimler Ve Çalışma Şartları

Akçaabat belediyesinde bulunan birimler şu şekildedir; Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Akçaabat Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Akçaabat belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacak adaylar Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek kişiler olmalıdır. En düşük işler için en az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Akçaabat sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Yüz kızartıcı suçlar ile isnat edilmemesi gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Akçaabat Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akçaabat belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlarda iş ilanları yayınlayan Akçaabat belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Akçaabat belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile Akçaabat Belediyesi personel alımı tarihleri belli değildir. Akçaabat belediyesi iş başvurusu yapabilmek için iş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/akcaabat-belediyesi-personel-alimi-2020/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like