Doğubayazıt belediyesi personel alımı yapacak! Doğubayazıt Ağrı ilimizin bir ilçesidir. İlçe engebeli ve yüksek topraklara sahiptir. İlçemizin toprakları volkanik kütlelerden ve ovalardan meydana gelmiştir. Doğubayazıt ilçemiz tarım ile geçimini sağlamaktadır. Yazın sıcak ve kurak geçen ilçemiz kışın ılık ve az yağışlı geçmektedir. İlçemiz ağaçlık alan yönünden fakirdir. Doğubayazıt ilçesi Ağrı ilimizin en eski, tarihi ve gelişmiş ilçesidir. Adını güney doğusunda bulunan Ovasından almıştır.

Doğubayazıt Belediyesi Ne Zaman Personel Alım Yapıyor?

Doğubayazıt belediyesi işçi alımı personel ihtiyacı olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Belli zamanlarda Doğubayazıt belediyesi iş ilanları zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir. Doğubayazıt belediyesi işçi alımı ile ilçemizdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır.

Doğubayazıt Belediyesinde Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Bu birimlerden bazıların isimleri, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Doğubayazıt Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Doğubayazıt belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En düşük işler için en az ilkokul mezunu olmak zorundadır. İlçe sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Bir başka özellik ise detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Doğubayazıt Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlanlar Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlandığı zaman başvurular yapılır. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Doğubayazıt belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/dogubayazit-belediyesi-personel-alimi-2020/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like