Adopen insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Adopen personel alımı yapıyor. Adopen iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Adopen Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında gösterilen Adopen 1997 yılında Antalya bölgesinde kurulmuştur. Kısa bir süre içerisinde farklı bölgelere yayılan Adopen günümüze kadarki süreçte iyi bir büyüme kaydetmiştir. Sadece Türkiye’de değil, ülke sınırları dışında da faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Adopen personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Adopen İnsan Kaynakları

Bir ADO Şirketler Grubu üyesi olan ADOPEN, 6 ülkede üretim ve 56’nın üzerinde ülkede ise satış faaliyetlerini toplam 3.000 e yaklaşan çalışanıyla çok uluslu bir yapıda yürütmektedir. Faaliyetimiz olan tüm ülkelerde insan gücüne ve yeteneklerine saygı gösterilmektedir. Bu doğrultuda; ırk, etnik kimlik, milliyet, din, mezhep ve cinsiyet ayrımı yapılmadan herkese eşit fırsat sağlanmaktadır.
İşyerinde, ekip arkadaşlarımıza güvenli, sağlıklı bir çalışma ortamı ve kariyerlerini geliştirme imkânı sağlanmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın, bireysel gelişimlerinin ve mesleki uzmanlıklarının arttırılmasının desteklenmesi amacıyla gerekli eğitim imkânları sağlanmaktadır. Ayrıca doğal afet, yangın ve sağlık gibi acil durumlar için gerekli temel eğitimler verilmektedir.

Adopen İş Başvurusu

Ülkemizin farklı şehirlerinde elemanlara ihtiyaç duyan Adopen personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Tablodan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Adokapı Satış Temsilcisi
  • PVC Kapı Pencere Ustası
  • Üretim Elemanı
  • Satış Temsilcisi

Adopen iş başvuruları için tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/adopen-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like