Ankara Altındağ Belediyesi’nden verilen ilana göre, Altın-Bel Limited Şirketine işçi alımı yapılacak. Verilen ilan ile ilgili başvuru koşullarını, iş başvurusu için gerekli belgeleri ve tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Ankara’nın Altındağ Belediyesi’ne bağlı hizmet veren Altın-Bel Limited Şirketi, 1 tecrübeli sıcak demirci ustası alımı yapacağını duyurdu. Daimi süreli olarak işe alınan personel Pazartesi günleri hariç her gün, 10.00 – 19.00  mesai saatleri aralığında Altınköy Açık Hava Müzesi’nde çalışacak.

Başvuran adaylar da aranan tek koşul Ankara içinde ikamet etmesidir. Başvurusu açıklanan pozisyon ile uyumlu görülen adaylar ile görüşmeler şirket adresinde yapılacak olup, tarih ve saat kendilerine şirket tarafından bildirilecektir. Başvurular Altındağ Belediyesi Fen İşleri Kampüsü içi Akköprü Altındağ / Ankara adresine yapılacaktır. Başvuru için gerekli tüm detayları aşağıda yer alan link üzerinden inceleyebilirsiniz. İlan hakkındaki soru ve görüşlerinizi yorum  kısmında bize iletebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/altindag-belediyesi-isci-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like