Amcor insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Amcor personel alımı yapıyor. Amcor iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Amcor Personel Alımı Yapıyor!

43 ülkedeki 306 fabrikasında 35,000’den fazla çalışana sahip AMCOR Flexible İstanbul , ağırlıklı olarak gıda sektörüne olmak üzere yurt içinde ve dışında birçok üretici firmaya baskılı ambalaj malzemesi üretmektedir. Yıllık cirosunun yarıdan fazlasını ihraç eden şirket, 398 kişilik çalışan kadrosuyla sektörün lideridir. Yayınladığı iş ilanlarıyla bir çok insana iş imkanı sağlayan Amcor personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak için ilanın ayrıntılarını inceleyiniz.

Amcor İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu Amcor İnsan Kaynakları da iş ilanlarını yayınlayıp en uygun adayı seçmek için değerlendirme sürecine girer. Amcor açık pozisyonlarına yapılan başvuruları belli bir CV havuzunda toplanıp değerlendirildikten sonra en uygun görülen adaylar arasından son seçimler yapılarak işe alım süreci başlatılır.

Amcor İş Başvurusu

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Amcor personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Amcora iş başvurusu yapabilirsiniz.

Amcor İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like