Atasun Optik 2008 yılında Hollandalı bir firmaya satılmasıyla beraber hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Bugün ülkemizde akla gelebilecek her büyük şehirde bir şubesi bulunan Atasun Optik tam 103 mağazasıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Yüzlerce insana iş imkanı veren bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Atasun Optik İş İlanları

Özel sektörde firmalar acil eleman ihtiyaçlarını gidermek ya da uzun vadede havuzda bekletmek üzere ilanlar yayımlamaktadır. Sitemiz, uzun süreden bu yana birçok firmanın iş ilanlarını online şekilde göstermektedir. Gözlük alanında arayışınız varsa, bu kategoride değişik bölümlerde çalışabileceğinizi düşünüyorsanız Atasun optik iş ilanları başvuruları yapabilirsiniz.Firma, özellikle yeni sezon açılmadan önce kadrosunu hazırlamak için bu ilanlardan personel toplayabilmektedir.

Başvurulan pozisyon neyse bu konuda önce değerlendirmeler yapılır, daha sonra da öz geçmişler incelenerek yanıt gelir. Sitemizde sadece optik alanında değil farklı kategorilerde de çözüm bulabilirsiniz.  Öz geçmişlerin sade ve hedefe yönelik olmasına dikkat edilmesi önerilir.

Atasun Optik İş Başvurusu

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde elemanlara ihtiyaç duyan Atasun Optik personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Optisyen
  • Yetiştirilmek Üzere Satış Danışmanları
  • Satış Danışmanı
  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Atölye Personeli

Atasun Optik iş başvurusu için atasun optik insan kaynakları sayfasından daha fazla bilgi alabilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/atasun-optik-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like