ATK İnşaat insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre şirket personel alımı yapıyor. ATK İnşaat iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

ATK İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin İnşaat sektöründe kendini kanıtlamış markalardan birisi olan ATK İnşaat işçi personel alımı yapmaya bu yıl da devam ediyor. Siz de firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

ATK İnşaat İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikalarının ana hedefi; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yeteneklerini işlerine etkin ve verimli bir biçimde yansıtmalarını sağlayacak süreçlerin tasarlanması ve uygulanması, değerlerini koruyarak, hedeflerimize ulaşma yolunda motivasyonu yüksek çalışanların oluşturduğu kurum kültürü yaratmak.

İşe Alım Süreci

Uzun vadede başarı, doğru kişilerin işe alınmasına ve çalışan sürekliliğine dayanır. İşe alım sürecindeki amacımız, müessesemizin  başarısına katma değer sağlayacak kişilerin organizasyonumuza dahil edilmesidir. Eleman seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz; işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, proaktif, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışmasına yatkın, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişileri şirkete kazandırmaktır.

İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve ilgili Bölüm Yöneticisi tarafından gerçekleştirilen mülakatlardan sonra, pozisyonun gerektirdiği kişilik envanteri ve yetkinlik testleri uygulanır. İnsan Kaynakları bölümü son aşamaya kalan adayların referans araştırmalarını tamamlayarak iş teklifini gerçekleştirir.

ATK İnşaat İş Başvurusu

Sizler de ATK İnşaat çalışmak ve kariyerinizi bu büyük İnşaat firmasında sürdürmek istiyorsanız aşağıdan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

ATK İnşaat İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/atk-insaat-is-ilanlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like