Bağcılar Belediye Başkanlığı personel alımı ilanı verdi! Bağcılar Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Bağcılar Belediyesi 6 Personel Alım İlanı

Bağcılar Belediyesi’ne bağlı olarak çalışan Başak İnşaat Ticaret Şirketi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Şirket bünyesine 1 Anaokulu öğretmeni ve 6 Yüzme Eğitmeni katacaktır.

Belediye Başkanlığı’na bağlı anaokulu ve yüzme havuzlarında çalıştırılmak üzere 1 bayan Anaokulu Öğretmeni ve 3’ü erkek 3’ü bayan olmak üzere 6 Yüzme Eğitmeni alınacaktır. Çalışma süresi belirsiz ve tam zamanlı olarak belirtilmiştir. Adaylarda aranılan özellikler ise şu şekilde; Yüzme Eğitmenleri için, üniversitelerin beden eğitimi bölümünden mezun ve yüzme antrenörlük belgesine sahip, Anaokulu Öğretmeni için, Üniversitelerin Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olması gerekmektedir. Başvuracak adaylarda yaş aralığı 20 ile 50 arasında olmalıdır. Erkek adaylar askerliğini fiilen yapmış veya muaf olmalıdır.

Bağcılar Belediyesinden açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylardan KPSS şartı istenmiyor. Aşağıdaki tam ilan metnini inceleyerek başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/bagcilar-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like