Balküpü insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Balküpü personel alımı yapıyor. Balküpü iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Balküpü Personel Alımı Yapıyor!

Keskinkılıç Gıda’nın bir parçası olan Balküpü’nün temelleri 1987 yılında atılmıştır. Şeker ve çay üretimi yapan Balküpü personel alımı yapmaya devam ediyor. Farklı bölgelerde 3 büyük fabrikası bulunan Balküpü markası gerek üretim tesislerinde gerekse satış ofislerinde yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Balküpü İnsan Kaynakları

Keskinkılıç A.Ş. olarak, sürekli gelişerek amacımız doğrultusunda işletmeye değer katan, etkinlik ve verimliliği sağlayan en önemli unsurun insan kaynağı olduğu bilincindeyiz. Mevcut ve gelecekte ki çalışanlarımızın; şirket kültürümüzle uyum sağlayarak, etik değerlere bağlı, konusuna hakim, takımdaş, kendisi ve çevresi ile barışık, güler yüzlü, hizmet ve müşteri odaklı düşünebilen kişiler olmasını hedeflemekteyiz.
Çalışanlarımızın sadece zamanını, fizik gücünü veya uzmanlığını değerlendirmek niyetiyle hareket etmeyip; onların aidiyet duygusunu, dürüstlüğünü, işe bağlılığını, düşüncesini, samimiyetini ve özverisini de kazanabilmeyi hedeflemekteyiz.
Amacımız tüm Bal Küpü çalışanlarının, bu şirketin bir parçası olmanın ayrıcalık olduğunun bilincini taşımasını sağlamak, şirketimizi hedeflerine ulaştıracak katkılarını takdir etmek ve katılımlarının sürekliliğini sağlamaktır

Balküpü’nün Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkemizin farklı bölgelerinde elemanlara ihtiyaç duyabilen firma bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak. Ayrıca Türkiye genelinde genel başvuru kabul eden Balküpü personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Genel Başvuru
  • Sipariş Elemanı
  • Satış Elemanı

Balküpü İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/balkupu-is-basvurusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like