Bozkır Belediye Başkanlığı, devlet personel başkanlığında yayınladığı ilana göre 2 daimi işçi alımı yapacak. Bozkır Belediyesi personel alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Bozkır Belediyesi 2 İşçi Alım İlanı

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Çerçevesinde 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine göre daimi işçi statüsünde istihdam edilmek üzere 2 adet personel alımı yapılacaktır. İşe alınacak kişilerde MEB onaylı PET Hayvanları Belgesi, Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Teknikleri Belgesi, İlk Yardım Belgesi ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı aranmaktadır.

Uygun olan adayların başvurularını 24.09.2018 – 03.10.2018 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden “www.iskurgov.tr” adresinden yapmaları gerekmektedir. Başvuru süresi bittikten sonra alınacak meslek ve ilgili belgeler kabul edilmeyecektir.

Bozkır Belediyesinden verilen işçi personel alımı ilanın tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Aşağıda bulunan tam ilan kılavuzunu inceleyerek daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Bozkır Belediyesi 2 sürekli işçi alım ilanı için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/bozkir-belediyesi-isci-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like