Çankırı Belediyesi personel alımı yapıyor. Çankırı Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

ÇANKIRI BELEDİYESİ 3 PERSONEL ALIM İLANI

Çankırı Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Çankes Yapı Ticaret Limited Şirketi bünyesine 3 personel alımı yapacaktır. Alım yapılacak açık pozisyonlar şu şekildedir ; 1 Takı Tasarım ve Dokuma, 1 Örgü ve 1 Mantar, Aromatik Bitki Kursları Hizmet Personeli. Açıklanan kadroları inceleyerek kendinize uygun pozisyon için başvuru yapabilirsiniz. Daimi olarak işe alınacak personelin çalışma saatleri de 08.00 ile 17.00 arası olarak belirtilmiştir.

04.10.2018 tarihinde başlayan başvurular 19.10.2018’e kadar devam edecektir. Başvuru adresi olarak ise Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı. Belediye Cad. Belediye Sarayı Kat:1 verilmiştir.  Görüşmeler Belediye Meclis Salonunda yapılacaktır.

BAŞVURU KOŞULLARI

Başvurular dilekçeyle yapılacak olup istenilen belgeler;

  • Dilekçe
  • Kimlik Fotokopisi

Çankırı Belediyesinden açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda yer verdiğimiz tam ilan metnini kullanarak başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Çankırı belediyesi 3 personel alımı için tıklayınız.


Yazı Kaynağı: https://www.personelalimibasvurusu.com/cankiri-belediyesi-personel-alimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like